Kvalitní box spring postel Hermes 180x200 s výběrem potahu! WSL: Potah Režná látka Flash 17 šedá

Kvalitní Box Spring Postel Hermes 180x200 S Výběrem Potahu! WSL: Potah Režná Látka Flash 17 šedá

Kvalitní box spring postel Hermes 180x200 s výběrem potahu!  WSL: Potah Režná látka Flash 17 šedá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Postele a doplňky
Cena:43999.00 Kč
Kvalitní box spring postel Hermes 180x200 s výběrem potahu! WSL: Potah Režná látka Flash 17 šedá 3,25 (65%) 24 hodnocení

✅ Moderní box spring postel Hermes  Akční cena platí pro potahy ze vzorníku níže  Postel je dodávána včetně matrací  Elekricky ovládané polohování  Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit  Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.   Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku. ROZMĚRY:  193x210x111cm  Ložná plocha: 180x200cm   MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO HERMES  Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.

Hledáte Postele a postelové rámy? V sekci nábytek | postele a doplňky je možné objevit jedinečné kvalitní box spring postel hermes 180x200 s výběrem potahu! wsl: potah režná látka flash 17 šedá!
© 2021Kontakt