EICHHOLTZ Stropní svítidlo Cona S

EICHHOLTZ Stropní Svítidlo Cona S

EICHHOLTZ Stropní svítidlo Cona S

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Svítidla a světelné dekorace
Dodavatel:EICHHOLTZ
Cena:49690.00 Kč
EICHHOLTZ Stropní svítidlo Cona S 3 (60%) 26 hodnocení

✅ > obsahuje žárovku E14Jak pečovat o produkt:> pravidelně odstraňujte prach jemným, čistým hadříkem> zaschlé skvrny odstraňte navlhčeným hadříkem vlažnou vodou nebo šetrným domácím čističem> nikdy nepoužívejte k čištění horkou vod, chemické přípravky nebo jiné agresivní odstraňovače nečistot> nepoužívejte kuchyňské papírové útěrky, štěrky na okna a podobné> vždy povrch utřete do sucha čistým, suchým hadříkem> k leštění povrchu, aby byl nablýskaný, používejte speciální přípravky určené přímo pro to


 • KARE DESIGN Lustr Dining Concrete Cinque
  KARE DESIGN Lustr Dining Concrete Cinque

  Originální vzhled lustru Dining Concrete Cinque je vhodný především do moderních interiérů laděných do industriálního stylu. Pět..

  7490.00 Kč
 • KARE DESIGN Lustr Ischia Spiral
  KARE DESIGN Lustr Ischia Spiral

  Závěsný lustr Ischia Dining Tre má jemně barevná stínidla vyrobená z lakované oceli ve třech barvách. Výškově nastavitelný kabel je..

  4990.00 Kč
 • KARE DESIGN Lustr Pendolo Big
  KARE DESIGN Lustr Pendolo Big

  Originální lustr Pendolo Big je určen k zavěšení nad stoly nebo stolky. Na dlouhý kabel s nastavitelnou délkou je umístěno akrylátové..

  15390.00 KčHledáte Stropní svítidla? V sekci domov | svítidla a světelné dekorace je možné objevit jedinečné eichholtz stropní svítidlo cona s!
© 2021Kontakt