Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub trufla

Obývací Stěna Savona Systém A Varianta: Dub Trufla

Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub trufla

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Obývací pokoj
Cena:21682.00 Kč
Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub trufla 4,5 (90%) 36 hodnocení

✅ Obývací stěnu Savona systém A dodáváme jako komplet, nebo jako jednotlivé elementy. Savona je dostupná v provedení dub sonoma nebo dub trufla   Rozměry Viz. jednotlivé elementy Poznámka  Dodáváno v demontu   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž  Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.      


 • Obývací stěna Agnes
  Obývací stěna Agnes

  Moderní obývací stěnu Agnes dodáváme v provedení jasan tmavý/jasan. Lze zakoupit jako komplet nebo objednat jednotlivé elementy. Sestava..

  10219.00 Kč
 • Designový konferenční stůl H15
  Designový konferenční stůl H15

  Moderní konferenční stůl H15 Dodáváme v kombinaci MDF lakovaná/sklo Sklo je o síle 8mm Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka..

  3999.00 KčHledáte ? V sekci obývací pokoj je možné objevit jedinečné dub!
© 2022Kontakt