Úložný box StoreMax 190

Úložný Box StoreMax 190

Úložný box StoreMax 190

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Venkovní nábytek – příslušenství
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:43199.00 Kč
Úložný box StoreMax 190 3,25 (65%) 23 hodnocení

✅ Úložný roletový box StoreMax® nabízí maximální úložný prostor na malé ploše. Je voděodolný. Pro rychlý přístup je prakticky rozdělený, dvojitý systém otevírání s lehce posuvnými roletami. Na výrobu byly použity pouze nejlepší materiály - žárově ozinkovaný ocelový plech opatřený vypalovacím polyamidovým lakem, rolety a profily z potaženého hliníku. Zamykání zajišťuje cylindrický zámek, snadná manipulace s podporou pružiny. Technická specifikace: - vnější rozměry š190/h97/v136 cm - objem 2080 l - barva metalíza křemen, stříbrná metalíza, tmavě šedá metalíza; uvnitř šedobílý - materiál rolety a profily z potaženého hliníku, postranní stěny ze žárově pozinkovaného ocelového plechu opatřeného polyamidovým vypalovacím lakem Základní výbava: - dvoudílné hliníkové žaluzie (stříbrné) s podpůrnou pružinou - cylindrický zámek s otočnou rukojetí a rezervním klíčem - žárově pozinkovaná ocelová podlaha a upevňovací materiál K úložnému boxu můžete doobjednat další příslušenství viz související zboží.


 • Ratanové křeslo RIMINI
  Ratanové křeslo RIMINI

  Komfortní a velice pohodlné ratanové křeslo Rimini s hliníkovou konstrukcí a vysokým opěrákem. Rádi obědváte venku na vzduchu za svitu..

  3290.00 Kč
 • Ratanové křeslo BERLIN, tmavě hnědá
  Ratanové křeslo BERLIN, tmavě hnědá

  Ratanové křeslo BERLIN nabízíme ve tmavěhnědém provedení. Zahradní křeslo vyniká svou originalitou, komfortem a nižším sedem. Ideálně..

  2790.00 Kč
 • Ratanové křeslo BERLIN, šedá
  Ratanové křeslo BERLIN, šedá

  Ratanové křeslo BERLIN nabízíme v šedém provedení. Zahradní křeslo vyniká svou originalitou, komfortem a nižším sedem. Ideálně..

  2790.00 Kč
 • Ratanové křeslo BRISBANE
  Ratanové křeslo BRISBANE

  Pěkné a pohodlné zahradní křeslo Brisbane k jídelnímu stolu. Decentní design a kvalitní provedení z umělého ratanu Abaco XF v barvě..

  3990.00 Kč
 • Jídelní křeslo SULLIVAN ISLAND
  Jídelní křeslo SULLIVAN ISLAND

  Velmi komfortní zahradní křeslo SULLIVAN ISLAND z umělého ratanu. Osloví vás luxusní odvážný design a provedení. Součástí křesla je i..

  10990.00 Kč
 • Ratanová židle BRISBANE s polstrem
  Ratanová židle BRISBANE s polstrem

  Decentní design a kvalitní provedení židle Brisbane od výrobce luxusního zahradního nábytku Domus Ventures. Pěkná a pohodlná židle z..

  3790.00 Kč
 • Křeslo TOLEDO, polohovací
  Křeslo TOLEDO, polohovací

  Zahradní hliníkové skládací/polohovací křeslo Toledo s područkou z eukalyptu. Užijte si pohodu a relaxaci s naším polohovacím křeslem..

  1899.00 Kč
 • Úložný box HighBoard 200
  Úložný box HighBoard 200

  Možnosti využití HighBoard jsou díky předním dveřím a hornímu víku mnohostranné - ať již jako ukládací prostor pro polštáře a..

  52399.00 KčHledáte Venkovní nábytek – příslušenství? V sekci nábytek je možné objevit jedinečné Úložný box storemax 190!
© 2021Kontakt