Pískoviště SE STŘÍŠKOU - FSC ROJAPLAST

Pískoviště SE STŘÍŠKOU - FSC ROJAPLAST

pískoviště SE STŘÍŠKOU - FSC ROJAPLAST

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětský zahradní svět
Dodavatel:Rojaplast
Cena:1728.00 Kč
pískoviště SE STŘÍŠKOU - FSC ROJAPLAST 3,5 (70%) 24 hodnocení

✅ Dětské pískoviště se stříškou je vyrobeno z borovicového dřeva ve veselém barevném provedení. Střecha je z nepromokavého materiálu a zároveň slouží jako stínítko před sluncem. Pískoviště má certifikát FSC, který zákazníkům zaručuje, že dřevo, z něhož je výrobek vyroben, pochází z lesa, jenž je obhospodařován šetrným způsobem s ohledem na principy trvalé udržitelnosti.Barva:bílá / žlutá / červená / modrá / zelená Materiál:boroviceRozměry:délka: 120 cm šířka: 120cm výška: 120cm Dodáváno v demontu.


 • Pískoviště 8-hranné - FSC ROJAPLAST
  Pískoviště 8-hranné - FSC ROJAPLAST

  Dětské dřevěné pískoviště je vyrobeno z borovicového dřeva. Pískoviště je ve tvaru osmihranu, čtyři strany jsou vybaveny prkny, které..

  950.00 Kč
 • Dětské pískoviště vícebarevné Dekorhome
  Dětské pískoviště vícebarevné Dekorhome

  Dětské pískoviště VARIO vyrobené ze skládacích plastových pestrobarevných dílů. Rozměry 127 x 127 x 17 cm. V každém rohu pískoviště..

  4391.00 Kč
 • Dětský pirátský domeček Dekorhome
  Dětský pirátský domeček Dekorhome

  Pirátský domeček je zajímavý velmi jednoduchou a rychlou stavbou. Díky prefabrikovaným stěnovým prvkům z desek z masivního dřeva o..

  11606.00 Kč
 • Dětský zahradní domeček Dekorhome
  Dětský zahradní domeček Dekorhome

  Náš nejmenší a nejoblíbenější domeček. Tatínka potěší jednoduchou montáží a dítko spoustou tvůrčí svobody. Díky prefabrikovaným..

  15585.00 KčHledáte Dětské pískoviště? V sekci zahrada | dětský zahradní svět je možné objevit jedinečné pískoviště se stŘÍŠkou - fsc rojaplast!
© 2021Kontakt