Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Tescoma Tvořítka Na Zmrzlinu BAMBINI, 6 Ks

Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Příprava domácích potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:199.00 Kč
Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks 5 (100%) 25 hodnocení

✅ Vyrobte si domácí zmrzlinu bez přebytečných sladidel a konzervantů.    V čem tvořítka na zmrzlinu BAMBINI vynikají?   Snadno s nimi zvládnete přípravu domácí zmrzliny vyrobené z ověřených surovin. Tvořítka BAMBINI lze navzájem spojit a rozpojit. Spojená tvořítka pohodlně naplníte zmrzlinovou směsí podle přiložených receptů a dáte zamrazit.   Hotovou zmrzlinou můžete rozpojením tvořítek snadno odebírat z mrazničky po jednom nebo více tvořítkách. Pokud zmrzlina v horkém létě taje, nestéká přes okraj držátka, ale zůstává zachycena v jeho přesahujícím okraji. Ruce i oblečení dětí zůstanou čisté!   Jaké mají tvořítka na zmrzlinu BAMBINI další výhody?   s recepty pro ovocné, smetanové, čokoládové i jogurtové zmrzliny a ovocné dřeně.   Materiál: Odolný plast. Čištění: Vhodné do myčky. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma porcovač na zmrzlinu PRESTO
  Tescoma porcovač na zmrzlinu PRESTO

  Vynikající pro snadné porcování zmrzliny. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Vhodné do myčky. 3 roky záruka...

  129.00 Kč
 • Tescoma porcovač na zmrzlinu GrandCHEF
  Tescoma porcovač na zmrzlinu GrandCHEF

  Vynikající pro snadné porcování zmrzliny. V čem nářadí GrandCHEF vyniká? Prémiové řada GrandCHEF je ucelená linie špičkového..

  149.00 Kč
 • Tescoma lžíce na zmrzlinu GrandCHEF
  Tescoma lžíce na zmrzlinu GrandCHEF

  Pohodlné nabírání a podávání zmrzliny   V čem Lžíce na zmrzlinu GrandCHEF vyniká?   Je masivní, vyrobena ze..

  249.00 Kč
 • Tescoma zmrzlinovač TESCOMA DELLA CASA
  Tescoma zmrzlinovač TESCOMA DELLA CASA

  Zmrzlina bez éček, konzervantů a přebytečných sladidel s čerstvě natrhaným ovocem či kvalitní čokoládou? To není sen. To je..

  959.00 KčHledáte Příprava zmrzliny? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | příprava domácích potravin je možné objevit jedinečné tescoma tvořítka na zmrzlinu bambini, 6 ks!
© 2021Kontakt