Tescoma loupač česneku PRESTO

Tescoma Loupač česneku PRESTO

Tescoma loupač česneku PRESTO

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zpracování ovoce a zeleniny
Dodavatel:Tescoma
Cena:89.00 Kč
Tescoma loupač česneku PRESTO 2,25 (45%) 25 hodnocení

✅ Snadno a rychle oloupá stroužky česneku.   V čem Loupač česneku PRESTO vyniká?   Novému loupači česneku PRESTO dali designéři firmy TESCOMA kónický tvar. Spolu s výrazném lemem a mřížkovými výstupky uvnitř přispívá kónický tvar k rychlému oddělení tenké česnekové slupky od lepivé dužiny. Použití Loupače česneku PRESTO je snadné. Česnek rozdělíte na stroužky a tvrdé konce stroužků se seříznete nožem. Stroužek se slupkou vložíte do loupače a krátkým poválením po ploše oddělíte snadno, rychle a bezezbytku česnekovou slupku od dužiny.    Materiál: prvotřídní silikon. Čištění: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma loupač na česnek PRESTO
  Tescoma loupač na česnek PRESTO

  Vynikající pro snadné loupání česneku. Stroužek česneku zbavený tvrdého konce vložte do loupače a krátkým poválením zbavte slupky...

  109.00 Kč
 • Tescoma loupač na kiwi PRESTO
  Tescoma loupač na kiwi PRESTO

  Vynikající pro snadné a rychlé loupání a porcování kiwi. Rovnou čepelí seřízněte oba konce kiwi (cca 5 mm), oblou čepelí oddělte..

  79.00 Kč
 • Tescoma oddělovač granátových semínek PRESTO
  Tescoma oddělovač granátových semínek PRESTO

  Nevíte si rady s granátovými jablky? Seznamte se s oddělovačem PRESTO   V čem Oddělovač granátových..

  209.00 KčHledáte Loupače? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | zpracování ovoce a zeleniny je možné objevit jedinečné tescoma loupač česneku presto!
© 2021Kontakt