Teplotní sonda k teploměru Bluetooth B-Therm

Teplotní Sonda K Teploměru Bluetooth B-Therm

Teplotní sonda k teploměru Bluetooth B-Therm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Grilovací nářadí
Dodavatel:Borniak
Cena:1398.00 Kč
Teplotní sonda k teploměru Bluetooth B-Therm 5 (100%) 22 hodnocení

✅ Teplotní sondy slouží k měření teploty uvnitř grilovaného masaVhodné pro použití s teploměrem Bluetooth B-ThermJehly teplotní sondy jsou vyrobeny z nerezové oceliMěření teploty je možné v rozsahu 0 - 300 °CBalení obsahuje 4 kusyDélka drátu u sondy je 120 cmRozměr transportního balení: 12,5 x 22 x 3 cmHmotnost transportního balení: 0,22 kg


 • ACCU-PROBE Napoleon Bluetooth teploměr
  ACCU-PROBE Napoleon Bluetooth teploměr

  Digitální teploměr Napoleon ACCU-PROBE je perfektní pomůcka pro měření teploty grilovaného masa. Krabička obsahuje vše, co potřebujete k..

  2699.00 Kč
 • Weber Connect Smart Grilling Hub
  Weber Connect Smart Grilling Hub

  Asistent grilování Weber Connect Smart Grilling Hub je kompatibilní se všemi grily WeberProvede Vás od začátku až do konečné fáze..

  3290.00 Kč
 • Teplotní sonda k teploměru Bluetooth B-Therm
  Teplotní sonda k teploměru Bluetooth B-Therm

  Teplotní sondy slouží k měření teploty uvnitř grilovaného masaVhodné pro použití s teploměrem Bluetooth B-ThermJehly teplotní sondy jsou..

  1398.00 Kč
 • Weber iGrill 3
  Weber iGrill 3

  Digitální termosonda iGrill 3 je chytrá pomůcka pro měření teploty uvnitř grilovaných pokrmů a je kompatibilní se všemi plynovými grily..

  2990.00 Kč
 • Digitální teploměr Napoleon PRO
  Digitální teploměr Napoleon PRO

  Digitální teploměr pro grily Napoleon se skládá ze stojanu, samotného teploměru s displejem a tepelného čidla s kabelem o délce 105 cmK..

  1390.00 Kč
 • Kuchyňské nože Rösle - sada 3 ks
  Kuchyňské nože Rösle - sada 3 ks

  Sada kuchyňských nožů Rösle obsahuje:kuchařský nůž s délkou čepele 20 cmuniverzální nůž se zoubkovaným ostřím s délkou čepele 13..

  1450.00 Kč
 • Nůž šéfkuchaře Napoleon
  Nůž šéfkuchaře Napoleon

  Nůž Napoleon s čepelí vyrobenou z německé oceli - ostrý jako břitvaUniverzální kuchyňský nůž Napoleon s dvojitě nýtovanou,..

  1299.00 KčHledáte Termosondy na gril? V sekci grily krby | grilovací nářadí je možné objevit jedinečné teplotní sonda k teploměru bluetooth b-therm!
© 2021Kontakt