Teploměr Borniak Bluetooth B-Therm

Teploměr Borniak Bluetooth B-Therm

Teploměr Borniak Bluetooth B-Therm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Příslušenství pro udírny
Dodavatel:Borniak
Cena:2490.00 Kč
Teploměr Borniak Bluetooth B-Therm 3,25 (65%) 30 hodnocení

✅ Digitální teploměr pro co nejpřesnější měření teploty uzeného masa a dalších pokrmůTeploměr je vhodný pro všechny typy a velikosti udíren BorniakK napájení teploměru se používají dvě AA tužkové baterieTeploměr má velký, přehledný displej, dvě tepelné sondy  a 4 další volné zdířky pro připojení dalších tepelných čidel Teploměr je možné propojit propojit jej pomocí bluetooth s chytrým telefonemTeploměr je vybavený magne


 • Digitální teploměr Bradley Smoker
  Digitální teploměr Bradley Smoker

  Digitální teploměr pro přesné měření teploty masa a dalších pokrmůTeploměr má polohovací displejV paměti digitálního teploměru jsou..

  1250.00 Kč
 • Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli
  Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli

  Generátor kouře pro elektrické udírny Borniak UW z nerezové oceliGenerátor lze použít i v klasické dřevěné nebo jakékoli jiné domácí..

  6990.00 Kč
 • Nepřilnavá silikonová podložka Bradley Magic Mats
  Nepřilnavá silikonová podložka Bradley Magic Mats

  4 ks nepřilnavé silikonové podložkyPodložka se pokládá na udící rošt, aby se maso ani po dlouhém uzení k roštu nepřichytiloPodložka je..

  1020.00 Kč
 • Teflonové rošty Jerky Rack Bradley Smoker 4 ks
  Teflonové rošty Jerky Rack Bradley Smoker 4 ks

  4 teflonové rošty Jerky pro domácí elektrické udírny BradleyTeflonové rošty jsou zvlášť vhodné pro přípravu Jerky masa (sušené..

  1390.00 Kč
 • Rošty pro udírny Bradley 4 ks
  Rošty pro udírny Bradley 4 ks

  Udící rošty vyrobené z nerezové oceli pro domácí elektrické udírny BradleyBalení obsahuje celkem 4 udící roštyNáhradní rošty na uzení..

  1250.00 Kč
 • Udírna Borniak UW-150
  Udírna Borniak UW-150

  Součástí této udírny je ochlazovač kouře, 10 litrů udící štěpky a koření na rybyDomácí elektrická udírna s generátorem kouře s..

  24990.00 Kč
 • Udírna Borniak UW-70
  Udírna Borniak UW-70

  Součástí této udírny je ochlazovač kouře, 10 litrů udící štěpky a koření na ryby Domácí elektrická udírna s generátorem kouře s..

  19990.00 Kč
 • Udírna Bradley Realtree XL Camo Smoker 6
  Udírna Bradley Realtree XL Camo Smoker 6

  Domácí elektrická udírna se šesti rošty a manuálním ovládáním s regulačním knoflíkemIdeální pro pomalé uzení a sušení masa,..

  19990.00 KčHledáte Teploměr do udírny? V sekci grily krby | příslušenství pro udírny je možné objevit jedinečné teploměr borniak bluetooth b-therm!
© 2022Kontakt