Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli

Generátor Kouře UW Borniak Z Nerezové Oceli

Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Udírny
Dodavatel:Borniak
Cena:6990.00 Kč
Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli 4,75 (95%) 28 hodnocení

✅ Generátor kouře pro elektrické udírny Borniak UW z nerezové oceliGenerátor lze použít i v klasické dřevěné nebo jakékoli jiné domácí udírněGenerátor je vybaven topnou spirálou o příkonu 110 WGenerátor vytváří kouř, kterým se vyudí potraviny zavěšené v udírněJako palivo se používají různé druhy štěpky BorniakVhodné pro elektrické udírny:udírna Borniak UWDS-70


 • Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli
  Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli

  Generátor kouře pro elektrické udírny Borniak UW z nerezové oceliGenerátor lze použít i v klasické dřevěné nebo jakékoli jiné domácí..

  6990.00 Kč
 • Generátor kouře Bradley Smoker
  Generátor kouře Bradley Smoker

  Generátor kouře o příkonu 125 WLze jej použít jako náhradní generátor pro všechny typy domácích elektrických udíren Bradley..

  8990.00 Kč
 • Adaptér studeného kouře Bradley Smoker
  Adaptér studeného kouře Bradley Smoker

  Adaptér studeného kouře vhodný pro všechny druhy elektrických udíren BradleyAdaptér se připojuje z jedné strany k udírně, z druhé ke..

  3490.00 Kč
 • Generátor kouře UW Borniak
  Generátor kouře UW Borniak

  Generátor kouře pro elektrické udírny Borniak UW z aluzynkuGenerátor lze použít i v klasické dřevěné nebo jakékoli jiné domácí..

  5990.00 Kč
 • Ochlazovač kouře UWS Borniak
  Ochlazovač kouře UWS Borniak

  Ochlazovač kouře UWS pro domácí elektrické udírny Borniak z nerezové oceliOchlazovač se z jedné strany připojí ke generátoru kouře a z..

  2290.00 Kč
 • Set Master pro udírny Bradley Smoker
  Set Master pro udírny Bradley Smoker

  Praktický set pro majitele elektrické udírny BradleySet obsahuje : 1 x zástěra Bradley4 x háčky na klobásky4 x nepřilnavé teflonové..

  3490.00 Kč
 • Udírna SmooKing Pro 80
  Udírna SmooKing Pro 80

  Elektrická udírna perfektní pro milovníky domácího uzení i gastronomii s elektronicky řízeným generátorem kouřeIdeální pro uzení..

  35990.00 Kč
 • Teploměr Borniak Bluetooth B-Therm
  Teploměr Borniak Bluetooth B-Therm

  Digitální teploměr pro co nejpřesnější měření teploty uzeného masa a dalších pokrmůTeploměr je vhodný pro všechny typy a velikosti..

  2490.00 KčHledáte Generátory studeného kouře? V sekci grily krby | udírny | příslušenství pro udírny je možné objevit jedinečné generátor kouře uw borniak z nerezové oceli!
© 2022Kontakt