Čistící kartáč Louisiana

Čistící Kartáč Louisiana

Čistící kartáč Louisiana

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Čištění grilu
Dodavatel:Louisiana Grills
Cena:1350.00 Kč
Čistící kartáč Louisiana 4 (80%) 25 hodnocení

✅ Čistící kartáč s dlouhou rukojetí Louisiana se štětinami z přírodního materiálu palmyraVhodný pro všechny typy grilů na dřevěné uhlí, plynové i peletové grilyPomocí odolných štětin během okamžiku odstraníte nečistoty z nerezového nebo litinového roštu, ale i z  pečícího kameneVětší nečistoty jednoduše odstraníte pomocí nerezové škrabky na vrchní straně kartáčeDíky dlouhé, ergonomicky tvarovaná rukojeti kartáče si teplo udržíte od těla a můžete pohodlně čisti


 • Díl na uzení se zkráceným roštem pro Spirit
  Díl na uzení se zkráceným roštem pro Spirit

  Díl na uzení se zkráceným smaltovaným roštem výrazně usnadňuje uzení na plynových grilech z produktové řady Spirit. Vhodné pro..

  1990.00 Kč
 • Podložka pod grily Napoleon - velká
  Podložka pod grily Napoleon - velká

  Podložka je určena pro všechny typy grilů NapoleonVysoce odolná - snese zátěž i od koleček největších grilůChrání dlažbu nebo..

  2399.00 Kč
 • Kožené grilovací rukavice Outdoorchef
  Kožené grilovací rukavice Outdoorchef

  Pár kožených prstových grilovacích rukavic Outdoorchef se speciální žáruvzdornou vrstvou na vnitřní straněDíky prodlouženému rukávu..

  990.00 Kč
 • Pizza kámen Outdoorchef Dualchef
  Pizza kámen Outdoorchef Dualchef

  Kámen na pizzu vhodný do plynových grilů Outdoorchef DualchefPizza kámen lze použít i doma v troubě či v mikrovlnné trouběVyrobený ze..

  2490.00 Kč
 • Pizza kámen Outdoorchef 570Australia
  Pizza kámen Outdoorchef 570Australia

  Kámen na pizzu vhodný do všech plynových grilů Outdoorchef, grilů na dřevěné uhlí Outdoorchef o průměru kotle 57 cm a plynových grilů..

  2190.00 Kč
 • Pizza kámen Outdoorchef 420480
  Pizza kámen Outdoorchef 420480

  Kámen na pizzu vhodný do všech plynových grilů Outdoorchef a grilů na dřevěné uhlí Outdoorchef o průměru kotle 42 a 48 cmPizza kámen lze..

  1690.00 Kč
 • Vpichový teploměr Rösle digitální
  Vpichový teploměr Rösle digitální

  Digitální vpichový teploměr Rösle Gourmet pro přesné měření teploty v grilovaném maseVýše naměřené teploty se zobrazí na velkém..

  1337.00 Kč
 • MEATER Block sada bezdrátových teploměrů na maso
  MEATER Block sada bezdrátových teploměrů na maso

  Bezdrátové sondy vhodné do grilu i do udírny s dosahem až 50 mSada obsahuje 4 teplotní sondy a digitální panelMEATER je první skutečně..

  7990.00 Kč
 • MEATER bezdrátový teploměr na maso
  MEATER bezdrátový teploměr na maso

  Bezdrátová sonda vhodná do grilu i do udírny s dosahem až 50 mFunguje i v izolovaných dvouplášťových udírnáchMEATER je první skutečně..

  2890.00 KčHledáte Kartáče a škrabky? V sekci grily krby | Čištění grilu je možné objevit jedinečné Čistící kartáč louisiana!
© 2022Kontakt