Gb GOLD Qbit Plus 2019 All City Fashion Edition Rose Red

Gb GOLD Qbit Plus 2019 All City Fashion Edition Rose Red

gb GOLD Qbit Plus 2019 All City Fashion Edition Rose Red

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Golfové kočárky
Dodavatel:gb GOLD
Cena:10133.00 Kč
gb GOLD Qbit Plus 2019 All City Fashion Edition Rose Red 4,25 (85%) 23 hodnocení

✅ Cestování bez kompromisu: Mnoho místa a malá váha. S malými rozměry, ale velkým pohodlím je Qbit+ City cestovní kočárek, o kterém rodiče sní. Se super lehkým rámem a velkými koly nabízí Qbit+ City jemnou jízdu s vyšší možností manévrování, bez problémů zvládá dlažební kostky a nerovné chodníky, tak můžete objevovat pohodlně nová města a chodit po parcích, A až skončí den, Qbit+ City se dá složit jednou rukou do kompaktní velikosti, což umožnujej jej vzít kamkoliv - ultimativní doprovod na cesty. S alternativní možností používat Qbit+ City dohromady s dětskou sedačkou GB nebo Cybex, je perfetkní pro moderní životní styl. Velmi kompaktní Qbit+ City je ideální doprovod pro rodiče, kteřá se hekticky pohybují po městě. Kompaktní a praktický, může se složit do kompaktního tvaru. Až do polohy lehu Qbit+ All-Terrain lze složit do kompaktního plochého tvaru jen jednou rukou. City jednokolo s celoodpružením Kola Qbit+ City jsou koncipované na výlety rodičů. Úzký profil kol je přijemný a obratný a hodí se ideálně na rovné cesty ve městech, Cestovní systém 3v1 Qbit+ City je intuitivně vyvýženy systém, který nabízí mnoho možností přizpůsobení, mimojiné hodící tašku, lehký a kompaktní dětský kočárek s inovativním prodyšným sedákem, který může být nastaven bud´ ve směru jízdy anebo ve směru rodičů, anebo s cestovním systýmem, oceněnou autosedačkou od Cybex. Super lehký Qbit+ City je perfektní průvodce na cestách. Jeho super lehký rám se snadno ovládá, zvedá a přenáší. Ideální do města, na dovolenou nebo jen tak ven. Samostatně stojící Qbit+ All-Terrain lze složit do tvaru, který bude samostatně stát, což je obzvláště praktické pro městské rodiče, kteří jej tak mohou kdykoli a kamkoli odstavit. Přední kolečka otočná Přední otočná kolečka Qbit+ All-Terrain se snadno ovládají a zajišťují stabilitu na nerovném povrchu, dobrou ovladatelnost v městských uličkách a lze je rovněž zaaretovat. Sluneční clona a průhled Sluneční stříška poskytuje ochranu USF50+, aby tak vaše dítě mohlo odpočívat ve stínu a bylo chráněno před zářením a větrem. Další detaily o výrobku: Od narození do ca. 17 kg (ca. 4 let) Technické detaily: Rozměry (délka x šířka x výška): 84 x 42 x 106 cm Složený (délka x šířka x výška): 27 x 42 x 58 cm Hmotnost: 7,5 kg


 • cbx Case Plus Smoky Anthracite 2018
  cbx Case Plus Smoky Anthracite 2018

  Od narození do 22 kg Kompaktní a elegantní Etu Plus kombinuje potěšení z jízdy s flexibilitou, stabilitou a pohodlím. Ve srovnání s pouzdrem..

  4887.00 Kč
 • Britax Römer Holiday² 2019 Aqua Green
  Britax Römer Holiday² 2019 Aqua Green

  Od 6 měsíců do 15 kg (cca 3 let) Ať už Vás cesta zavede kamkoliv - lehký Britax Römer Holiday² Vám bude perfektním společníkem...

  4490.00 Kč
 • gb Qbit All Terrain Fashion Edition Atlantic Orange
  gb Qbit All Terrain Fashion Edition Atlantic Orange

  Qbit + All-Terrain Pokud jde o navigaci v hektickém městě, Qbit + All-Terrain je ideálním společníkem na cestách. Přestože je Qbit +..

  7231.00 Kč
 • Fill Explorer 2019 modrý melange
  Fill Explorer 2019 modrý melange

  Odvážný, osobitý a pohodlný - to je golfový kočárek Explorer od fillikid. Vybaven stříškou, košíkem, bezpečnostním madlem je připraven..

  2223.00 KčHledáte Golfové kočárky? V sekci kočárky je možné objevit jedinečné gb gold qbit plus 2019 all city fashion edition rose red!
© 2021Kontakt