Tiny Love Gymini Dynamic Meadow Days hrací deka s hrazdou

Tiny Love Gymini Dynamic Meadow Days Hrací Deka S Hrazdou

Tiny Love Gymini Dynamic Meadow Days hrací deka s hrazdou

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 0 - 2 roky
Dodavatel:Tiny Love
Cena:1670.00 Kč
Tiny Love Gymini Dynamic Meadow Days hrací deka s hrazdou 5 (100%) 24 hodnocení

✅ Více možností, abyste Váš drahocenný čas trávili s Vaším miminkem. Jedinečná, mnohoúčelová deka s nastavitelným středovým dílem, který se přizpůsobí věku a vývoji Vašeho miminka, a ihned podporuje vývoj jemné a hrubé motoriky od prvních dnů. Elektronický hudební box ve tvaru ptáčka s funkcí nahrávání, se světelnými a zvukovými efekty, stimuluje miminko a podporuje vývin řeči, komunikace a kognitivnćh dovedností. Rodiče mohou nahrávat vzkazy pro miminko popř. malé dítě. Otevřené oblouky umožňují velkou prostornou plochu na hraní pro společný čas rodičů s děťátkem. Velká deka nabízí miminku dostatek místa k pohodlnému kutálení a později k sezení a hraní. Fantastické hry a aktivity: Zrcadlo na doma jako rámeček na obrázek, praskající mýval, mobilní telefon oblaka včel a motýlů, polštáře na podporu pokud leží miminko na bříšku, větrný mlýn včelička, chrastítko lyšák, a mnoho dálšího Provázanost miminka s rodiči je podporovaná díky jedinečnému designu podložky a lehce obsluhovatelnému nahrávacímu zařízení. Podrobnosti: Hračka s funkcí nahrávání, světelné a zvukové efekty. Mobilní telefon oblaka včeliček a motýlů Praskající mýval Jednoduše uchopitelný kousací kroužek - mrkev Polštář k podpoře ležení na bříšku s praskajícíma ušima Praskající strom - hra na schovavanou Včelička - větrná hračka Chrastítko lyšák Domácí zrcadlo slouží i jako rám na obrázky Rozměry: 100 x 45 x 90 cm Baterie: 3x LR44 baterie (jsou součástí balení). Věk: od 0 měsíců


 • Done by Deer hrazdička s hrací dekou Tiny Tropics
  Done by Deer hrazdička s hrací dekou Tiny Tropics

  Design ed pro malé dobrodruhy! Exkluzivní kolekce Tiny Tropics od Done by Deer přináší přírodu do vašich čtyř stěn: velké, grafické..

  3561.00 Kč
 • roba Wooden Play Trapeze Miffy
  roba Wooden Play Trapeze Miffy

  Dřevěná hrací hrazdička Miffy® stimuluje fantazii a motorické dovednosti vašeho dítěte a batole. Herní oblouk od narození podporuje..

  1167.00 Kč
 • HESS dětská hrazdička nature blue
  HESS dětská hrazdička nature blue

  Tato hrazdička vyzývá dítě k chytání, okukování, k sezení, ke stání a nakonec i k prvním krokům. Podrobnosti: Věk: od 6 měsíců..

  1339.00 Kč
 • HESS Hrazdicka - sova
  HESS Hrazdicka - sova

  Hrazdicka ze dreva pro hrani a zabaveni ditete. Cislo vyrobku vyrobce: 13376..

  1014.00 KčHledáte Hrazdičky? V sekci hračky | hračky 0 - 2 roky je možné objevit jedinečné tiny love gymini dynamic meadow days hrací deka s hrazdou!
© 2021Kontakt