NICKO Dřevěné odrážedlo 2v1 mini – Kytičky

NICKO Dřevěné Odrážedlo 2v1 Mini – Kytičky

NICKO Dřevěné odrážedlo 2v1 mini – Kytičky

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Nicko
Cena:1699.00 Kč
NICKO Dřevěné odrážedlo 2v1 mini – Kytičky 3,5 (70%) 21 hodnocení

✅ Dřevěné miniodrážedlo 2v1 je ideální způsob, jak naučit děti základům rovnováhy. Toto odrážedlo je navrženo pro velmi malé děti. Je menší než klasická dětská odrážedla. Hlavní jeho předností je to, že jej lze přestavět na tříkolku. Doporučujeme nejdříve dítě učit jezdit na tříkolce. Když již zvládá jízdu na tříkolce a seznámí se s ovládáním a základy řízení, můžete tříkolku přestavět na klasické odrážedlo s dvěma koly. Praktická gumová kolečka umožňují výborné jízdní vlastnosti na kterémkoliv povrchu. Vlastnosti: odrážedlo 2v1 ekologický pevný dřevěný rám měkké polstrované sedlo bezúdržbové pneumatiky – průměr 17 cm řídítka s dorazy, které brání přetočení protiskluzové rukojeti s bezpečnostními konci nastavitelná výška sedla 23 cm nebo 27 cm od země hmotnost 2,3 kg maximální nosnost 20 kg Specifikace: Rozměry: 640×350×350 mm Doporučený věk: od 18 měsíců


 • CLEMENTONI Dětské interaktivní odrážedlo
  CLEMENTONI Dětské interaktivní odrážedlo

  S interaktivním dětským odrážedlem Clementoni je zábava zaručena. Díky tomu, že nohy dítěte zůstávají v kontaktu se zemí, bude mít..

  1099.00 Kč
 • KIDS CONCEPT Odrážedlo dřevěné Neo
  KIDS CONCEPT Odrážedlo dřevěné Neo

  Dřevěné odrážedlo v krásném designu zajistí dítěti zábavu a zároveň pomáhá rozvíjet jeho motorické dovednosti i smysl pro rovnováhu...

  1989.00 Kč
 • CHICCO Odrážadlo All Around DeLuxe
  CHICCO Odrážadlo All Around DeLuxe

  Odrážedlo Chicco All Around Deluxe má skvělý tvar autíčka a jízda na něm pomáhá rozvíjet motorické dovednosti dítěte. Vlastnosti:..

  1071.00 Kč
 • KINDERKRAFT Tříkolka Aston – Grey
  KINDERKRAFT Tříkolka Aston – Grey

  Tříkolka ASTON je určena pro děti od 9 měsíců do 5 let. Lze snadno přizpůsobit věku a výšce dítěte. Je možné propojit mateřskou..

  2449.00 KčHledáte Vozítka na tažení nebo s pedály? V sekci hračky a hry | hračky | houpací hračky je možné objevit jedinečné nicko dřevěné odrážedlo 2v1 mini – kytičky!
© 2020Kontakt