MOTHERHOOD Vak na spaní mušelínový BIO Pink and Black Dots 6-18 m 05 tog

MOTHERHOOD Vak Na Spaní Mušelínový BIO Pink And Black Dots 6-18 M 05 Tog

MOTHERHOOD Vak na spaní mušelínový BIO Pink and Black Dots 6-18 m 05 tog

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Děti a kojenci
Dodavatel:Motherhood
Cena:999.00 Kč
MOTHERHOOD Vak na spaní mušelínový BIO Pink and Black Dots 6-18 m 05 tog 5 (100%) 30 hodnocení

✅ BIO mušelínový spací pytel Motherhood (TOG 0,5) byl navržen s ohledem na komfort dětí i rodičů. Vlastnosti: ušitý ze tří vrstev organického bavlněného mušelínu nejvyšší kvality s ekologickým certifikátem GOTS velmi jemná struktura zajišťuje ideální recirkulaci vzduchu a tepelný komfort v jarním a letním období pečlivě navržený střih zajistí nejvyšší míru bezpečí inovativní zip umožňuje snadnou výměnu plenky bez nutnosti rozepínání celého vaku a probouzení miminka záložka zajišťuje dostatečné krytí zipu a snižuje riziko podráždění citlivé pokožky miminka dostupný ve dvou rozměrech: 0–6 a 6–18 měsíců organické spací pytle byly vyrobeny výhradně z přírodních surovin, k jejichž úpravě nebyly použity žádné nebezpečné látky a modifikované rostliny GOTS certifikát znamená: Zejména péči o pokožku nejmenších a o životní prostředí. Je zárukou ekologické kvality v každé fázi výroby. Je přísně kontrolována počínaje od zpracování přírodní suroviny až po konečný produkt BIO mušelínové spací pytle Motherhood jako jedny z mála mají certifikát GOTS (číslo Technické parametry: složení: 100% bavlna vhodné pro děti od 6–180–6 měsíců Doporučujeme dodržovat prací symboly na etiketě výrobku. Teplotní koeficient TOG – udává míru zateplení spacího pytle. Čím je koeficient vyšší, tím je vrstva zateplení a tedy hřejivost vaku intenzivnější. 0,5 TOG označuje tenký letní spací pytel / 3 TOG celoroční – zimní. Hřejivost spacího pytle je třeba vybírat podle teploty v místnosti a oblečení, ve kterém miminko ukládáte do spacího pytle.


  • MINILAND Sada teploměrů Thermokit Pink
    MINILAND Sada teploměrů Thermokit Pink

    Sadu digitálních teploměrů v praktickém pouzdru tvoří teploměr s pružným koncem, teploměr do vany a dudlíkový teploměr. Teploměr s..

    599.00 KčHledáte ? V sekci děti a kojenci je možné objevit jedinečné motherhood vak na spaní mušelínový bio pink and black dots 6-18 m 05 tog!
© 2021Kontakt