MAXI COSI Beryl Authentic Grey 2020

MAXI COSI Beryl Authentic Grey 2020

MAXI COSI Beryl Authentic Grey 2020

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Reboarder autosedačky
Dodavatel:Maxi Cosi
Cena:11748.00 Kč
MAXI COSI Beryl Authentic Grey 2020 4 (80%) 26 hodnocení

✅ Beryl - vždy perfektní kondice. Maxi-Cosi Beryl je autosedačka pro všechny věkové kategorie, která roste s dítětem. Vybaveno novorozeneckou sedačkou Inlay a inovativní technologií G-CELL od Maxi-Cosi Beryl nabízí pohodlí a bezpečnost pro děti - od první cesty domů jako novorozence do sedmi let. Díky tomu je Maxi-Cosi Beryl pokaždé perfektní. V nejranějších letech tráví děti hodně času v autě. Roky, ve kterých potřebují různá autosedačky - od zadních sedadel vpředu a od novorozenců po kojence. A u různých autosedaček existují různé instalace - je obtížné udržet krok. Proto jsme navrhli autosedačku Maxi-Cosi Beryl: autosedačku pro několik věkových skupin, která roste s dětmi. U Beryl potřebují rodiče pouze jedno autosedačku, aby mohli své dítě pohodlně a bezpečně přepravovat až do sedmi let. A po celou dobu jsou děti připoutány stejným bezpečnostním pásem. Snadno nastavitelný pás zajišťuje, aby rodiče vždy používali autosedačku správně a aby seděly dokonale pro dítě, bez ohledu na to, jak rychle dítě roste. Funkce snadného vstupu a výstupu navíc nabízí optimálnímu uživateli přátelskost pro rodiče a děti. Život se rychle mění, takže se rodiče chtějí ujistit, že mají autosedačku, která vyhovuje každé situaci - a každé auto. Maxi-Cosi Beryl lze snadno a bezpečně nainstalovat do jakéhokoli automobilu díky ukotvení ISOFIX a jednoduché instalaci bezpečnostního pásu automobilu. To znamená, že nejen vaše dítě dokonale sedí, ale také vaše auto. Pro dosažení úrovně bezpečnosti, pro kterou je Maxi-Cosi známá, je Beryl vybaven inovativní technologií G-CELL od Maxi-Cosi Pro maximální ochranu při bočním nárazu kombinuje tato silná hexagonální buněčná struktura flexibilitu a sílu pro šíření nárazu po celé konstrukci sedadla a snížení síly, pokud se stane něco nepředstavitelného. Díky tomu je Maxi-Cosi Beryl jedinou dětskou sedačkou, kterou rodiče musí zajistit, aby jejich děti měly bezpečnou jízdu od narození do svých sedmých narozenin. Detaily produktu: Snadný a výsuvný pásový systém Komfortní vložka pro novorozence (od narození do 13 kg) dozadu (0-13 kg) a vpřed (9-25 kg) místa k sezení Vynikající ochrana proti nárazům díky technologii G-Cell a AirProtect v opěrce hlavy Systém pásů použitelný od narození Kompatibilní se všemi vozy díky hybridním možnosti instalace ECE R44 / 04 Bezpečnost Základní stanice je součástí dodávky Technické údaje: Rozměry (délka x šířka x výška): 68,5 x 44 x 65 cm Hmotnost: 15 kg


 • BabyGo Iso 360 2019 Red
  BabyGo Iso 360 2019 Red

  Dětská autosedačka BabyGO ISO360, schválená pro skupinu 0 / I (do 18 kg), má vlastnosti, které zajišťují příjemnou jízdu jak pro..

  5590.00 Kč
 • BabyGo Iso 360 2019 Grey
  BabyGo Iso 360 2019 Grey

  Dětská autosedačka BabyGO ISO360, schválená pro skupinu 0 / I (do 18 kg), má vlastnosti, které zajišťují příjemnou jízdu jak pro..

  5290.00 KčHledáte Reboarder autosedačky? V sekci autosedačky je možné objevit jedinečné maxi cosi beryl authentic grey 2020!
© 2021Kontakt