BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix M i-Size (9-18 kg) Nordic Grey

BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix M I-Size (9-18 Kg) Nordic Grey

BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix M i-Size (9-18 kg) Nordic Grey

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Přeprava dětí
Dodavatel:Britax Römer
Cena:13290.00 Kč
BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix M i-Size (9-18 kg) Nordic Grey 3,75 (75%) 19 hodnocení

✅ Sedačka DUALFIX M i-SIZE je flexibilní novinka mezi dětskými autosedačkami, která je vhodná pro děti od 61 do 105 cm. Díky rotaci o 360° lze autosedačku použít v obou směrech. A díky bočnímu natáčení ke dveřím auta je usazení a připoutání vašeho dítěte velmi snadné. Sedačky DUALFIX M i-SIZE vás ohromí nejen svými skvělými vlastnostmi, ale také svým designem, za který získaly ocenění vaše jízda tak bude nejen bezpečná, ale i stylová. Dlouhotrvající pohodlí pro vás i vaše dítě Zatímco během prvních měsíců života vašeho dítěte využijete lehkou a přenosnou variantu dětské autosedačky, časem možná budete potřebovat autosedačku, která zůstane v autě. V takovém případě oceníte rotaci o 360° , která vám umožní dítě do sedačky snadno usadit a připoutat. Sedačka DUALFIX M i-SIZE je vhodná pro děti od 61 cm a nabízí 12 naklápěcích poloh ve směru i proti směru jízdy a nastavitelnou ochranu proti rotaci pro maximální pohodlí až do věku 4 let. Zajišťujeme bezpečí každý den Bezpečnost vašeho dítěte je naší hlavní prioritou. Proto v otázkách bezpečnosti neděláme žádné kompromisy. Naše interní standardy jsou ještě přísnější, než aktuální norma ECE R129 (i-Size). Sedačka DUALFIX M i-SIZE je vybavena mnoha inovativními bezpečnostními funkcemi, jako je například optimalizovaná ochrana před bočním nárazem SICT inside, kterou dodává speciální ocelový prvek uvnitř sedačky. Nebo náš patentovaný systém Pivot Link ISOFIX. Díky tomu můžeme zajistit, že vaše dítě je dobře chráněno v případě jakéhokoliv nárazu, ať už zepředu, z boku nebo zezadu. To je něco, na co se můžete spolehnout. Kvalita vyrobená v Německu Jsme přesvědčeni, že návrh a výroba našich produktů by se měly nacházet co nejblíže u sebe. Proto byla naše sedačka DUALFIX M i-SIZE plně vyvinuta, navržena i vyrobena v Německu. Ke schválení také musela projít mnoha testy v naší moderní interní laboratoři pro nárazové zkoušky. Díky tomu můžeme našim zákazníkům zaručit maximální možnou kvalitu. A to se netýká jenom součástí sedačky, ale i potahů a látek, které se všechny vyrábějí v Evropě. To všechno děláme proto, abychom mohli zajistit, že vaše i naše děti jsou na cestách vždy v bezpečí. Technické parametry: rozměry: (V x Š x H) 48 × 44 × 74 cm **váha výrobku: 15 kg


 • lionelo autosedačka Mari Dark Grey 2021
  lionelo autosedačka Mari Dark Grey 2021

  Od narození do 13 kg Do auta a kočárku Díky své kompatibilitě se dětský vozík vejde na rámy nejoblíbenějších kočárků na trhu,..

  2192.00 Kč
 • Hauck Comfort Fix Set Isofix Base 2020 denimgrey
  Hauck Comfort Fix Set Isofix Base 2020 denimgrey

  Comfort Fix sada obsahuje autosedačku Comfort Fix a Isofixovou základnu Comfort Fix. Tím je tato sada praktickým doplňkem kočárků hauck Rapid..

  5417.00 Kč
 • odenwälder fusak Mucki classic cool grey
  odenwälder fusak Mucki classic cool grey

  Ten originální s přátelskou tváří Mucki Podrobnosti o produktu: větruodolný Safety -Bag - bezpečně zmizí kabel Chrániče na konci zipu..

  2790.00 Kč
 • cbx Aton 2018 Truffy Brown
  cbx Aton 2018 Truffy Brown

  Od narození do 13 kg Autosedačka cbx Aton spojuje bezpečnostní a designové standardy. Aton se instaluje v opačném směru jízdy a byla..

  1273.00 Kč
 • MAXI COSI fusak pro vajíčka Essential blue
  MAXI COSI fusak pro vajíčka Essential blue

  Měkoučce na cestách od hlavy až k patě Není důvod mít studené nožky. Tento speciálně koncipovaný fusak pro použití v autosedačce typu..

  1173.00 Kč
 • MAXI COSI Fusak pro vajíčka Essential Red
  MAXI COSI Fusak pro vajíčka Essential Red

  Měkoučce na cestách od hlavy až k patě Není důvod mít studené nožky. Tento speciálně koncipovaný fusak pro použití v autosedačce typu..

  1226.00 KčHledáte Dětské a kojenecké autosedačky? V sekci děti a kojenci | přeprava dětí je možné objevit jedinečné britax rÖmer autosedačka dualfix m i-size (9-18 kg) nordic grey!
© 2021Kontakt