AXKID Rekid 2017 New Edition červená

AXKID Rekid 2017 New Edition červená

AXKID Rekid 2017 New Edition červená

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Reboarder autosedačky
Dodavatel:AXKID
Cena:9999.00 Kč
AXKID Rekid 2017 New Edition červená 4,5 (90%) 23 hodnocení

✅ Autosedačka určená pro instalaci v opačném směru jízdy nabízí jedinečnou kombinaci stylu, bezpečí a mnohostrannosti, neboť ji lze připevnit 3bodovým pásem auta nebo pomocí Isofixu. Při instalaci v opačném směru jízdy je dítě lépe chráněno proti čelnímu nárazu. Pravděpodobnost utrpení zranění dítěte klesá o 80 % a riziko úmrtí při dopravní nehodě je sníženo o 90-95 %. Pro Axkid je bezpečnost hlavní prioritou. Autosedačky jsou podrobeny extrémnímu testování, aby bylo zajištěno, že obdržíte produkt nejvyšší kvality a bezpečnosti. Autosedačka Rekid nabízí jedinečnou funkcí u napínacích pásů. Každy pás se jednoduše nacvakne do poutka nebo spodního popruhu. Snadným pohybem autosedačky se pásy napnou. Tak je zaručena stabilní instalace. Mimo to je Rekid možné snadno nastavit do 3 pozic lehu, a to pomocí páčky, která se nachází na spodni straně sedačky. Má dlouhou výsuvnou opěrnou nohu, která se přizpůsobí jak autům s nízkými autosedačkami, tak autům s vyššími autosedačkami. Další výhodnou je inovativní, 7x nastavitelná opěrka hlavy, která se po napnutí 5bodového pásu automaticky přizpůsobí velikosti dítěte. Navíc se u opěrky hlavy nachází páčka, kterou je možné opěrku hlavy zajistit. Tak je malým dětem (do ca. 18 měsíců) zajištěno pohodlí. Autosedačka splňuje normu ECE R44/04 a dále přísný švédský PLUS TEST pro dětské autosedačky určené k instalaci v opačném směru jízdy, kde se navíc hodnotí ochrana oblasti hlavy a krku. Díky tomu obstála nejpřísnější testy dětských autosedaček. Detaily: Třída 1: 9-18 kg, instalace v opačném směru jízdy pomocí 3bodového pásu nebo Isofixu Třída 2: 15-25 kg, pouze proti směru jízdy, připevnění pomocí tříbodového pásu Při instalaci proti směru jízdy je dítě lépe chráněno před čelním nárazem, o 80 % nižší riziko úrazu, o 90-95 % nižší riziko úmrtí při dopravní nehodě Integrovaný pětibodový bezpečnostní pás a inovativní opěrka hlavy, která se automaticky přizpůsobí na správnou výšku Opěrka hlavy nastavitelná do 7 pozic, která zajistí pohodlí dítěte Jedinečné, samonapínací pásy se postarají o stabilní připevnění jednoduchým pohybem sedačky Silné bočnice zajišťují zvláštní ochranu proti bočnímu nárazu Extra dlouhá opěrná noha umožní instalaci i ve vozidlech s vysokými sedačkami Může být nastavena do 3 poloh na sezení, popř. ležení Velká, pohodlná a polstrovaná autosedačka Potah pratelný na 30°C


 • Britax Römer Multi-Tech III 2018 Storm Grey
  Britax Römer Multi-Tech III 2018 Storm Grey

  Třída 1/2, hmotnost: 9 až 25 kg, od cca 9 měsíců do 6 let Ve směru i proti směru jízdy Mnohostranná Multi Tech III může být instalována..

  7470.00 Kč
 • lionelo Bastiaan Grey Black Base
  lionelo Bastiaan Grey Black Base

  Otočná o 360 stupňů Díky použití jedinečné tygří technologie se dětská sedačka může volně otáčet kolem své vlastní osy, aniž by..

  2793.00 Kč
 • Petex Supreme 2020 Šedá
  Petex Supreme 2020 Šedá

  Již od narození stále bezpečně na cestách! Autosedačky Supreme se přizpůsobí růstu Vašeho dítěte a odpovídají věkové skupině 012..

  2505.00 Kč
 • lionelo Bastiaan Gray White Base
  lionelo Bastiaan Gray White Base

  Otočná o 360 stupňů Díky použití jedinečné tygří technologie se dětská sedačka může volně otáčet kolem své vlastní osy, aniž by..

  2999.00 Kč
 • BabyGo Iso 360 2019 Grey
  BabyGo Iso 360 2019 Grey

  Dětská autosedačka BabyGO ISO360, schválená pro skupinu 0 / I (do 18 kg), má vlastnosti, které zajišťují příjemnou jízdu jak pro..

  5290.00 KčHledáte Reboarder autosedačky? V sekci autosedačky je možné objevit jedinečné axkid rekid 2017 new edition červená!
© 2021Kontakt