APPY KIDS CO Sušenky s kousky čokolády

APPY KIDS CO Sušenky S Kousky čokolády

APPY KIDS CO Sušenky s kousky čokolády

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kojení a krmení
Dodavatel:APPY KIDS CO
Cena:51.00 Kč
APPY KIDS CO Sušenky s kousky čokolády 5 (100%) 23 hodnocení

✅ Chutné sušenky s kousky čokolády a vysokým obsahem vlákniny. Složení: Pšeničná mouka, cukr, řepkový olej, čokoládové kousky (10%) [cukr, kakaová pasta, kakaové máslo, kakaový prášek, emulgátor (sójový lecitin), vanilkové aroma], bramborový škrob, máslo, vaječná hmota, pšeničná vláknina, sušené odstředěné mléko, prostředky na zvýšení cesta, sůl, přírodní aroma, emulgátor, barvivo (beta-karoten). Obsahuje lepek, sóju a laktózu. Může obsahovat stopy sezamu. Neobsahuje: umělé příchutě, barviva, konzervanty ani palmový olej. Vhodné pro vegetariány.


 • APPY KIDS CO Jablečné koláčky
  APPY KIDS CO Jablečné koláčky

  Chutný koláček s jablečnou náplní s vysokým obsahem vlákniny. Složení: Jablková nádivka (45%) [jablečné pyré (65%), cukr, glukózový..

  48.00 Kč
 • 6x KIDDYLICIOUS Tyčinky - Sýrové 12 g
  6x KIDDYLICIOUS Tyčinky - Sýrové 12 g

  Bramborové tyčinky ochucené sýrem. Vhodné pro děti ve věku od 9 měsíců. Složení: Tyčinky (bramborový škrob, sušené brambory, sůl,..

  144.00 Kč
 • 6x KIDDYLICIOUS Tyčinky - Zeleninové 12 g
  6x KIDDYLICIOUS Tyčinky - Zeleninové 12 g

  Bramborové tyčinky ochucené rajčaty, kapustou a špenátem. Vhodné pro děti ve věku od 9 měsíců. Složení: Tyčinky (bramborový škrob,..

  144.00 KčHledáte Dětské cereálie? V sekci děti a kojenci | kojení a krmení | dětská a kojenecká strava je možné objevit jedinečné appy kids co sušenky s kousky čokolády!
© 2020Kontakt