Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks


Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Kuchyňské nářadí a pomůcky | Příprava domácích potravin | Příprava zmrzliny

🌷Vyrobte si domácí zmrzlinu bez přebytečných sladidel a konzervantů.    V čem tvořítka na zmrzlinu BAMBINI vynikají?   Snadno s nimi zvládnete přípravu domácí zmrzliny vyrobené z ověřených surovin. Tvořítka BAMBINI lze navzájem spojit a rozpojit. Spojená tvořítka pohodlně naplníte zmrzlinovou směsí podle přiložených receptů a dáte zamrazit.   Hotovou zmrzlinou můžete rozpojením tvořítek snadno odebírat z mrazničky po jednom nebo více tvořítkách. Pokud zmrzlina v horkém létě taje, nestéká přes okraj držátka, ale zůstává zachycena v jeho přesahujícím okraji. Ruce i oblečení dětí zůstanou čisté!   Jaké mají tvořítka na zmrzlinu BAMBINI další výhody?   s recepty pro ovocné, smetanové, čokoládové i jogurtové zmrzliny a ovocné dřeně.   Materiál: Odolný plast. Čištění: Vhodné do myčky. Záruka: 3 roky...Tescoma Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Tescoma Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

🌷Vyrobte si domácí zmrzlinu bez přebytečných sladidel a konzervantů. Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI značky Tescoma - snadno s nimi zvládnete přípravu domácí zmrzliny vyrobené z..


Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks 4,5 (90%) 30 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma tvoritka na zmrzlinu bambini, 6 ks obsahuje 2 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte tescoma tvořítka na zmrzlinu bambini, 6 ks? Poradíme jak vybrat Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks, z výběru eshopů.
© 2021Kontakt