Sady nábytku


Komoda Kenny (4 zásuvky, dub, šedá)

Komoda Kenny (4 zásuvky, dub, šedá)

🌷️Komoda KennyKomoda Kenny je skvělým řešením do dětských nebo studentských pokojů. Vaše děti tak získají spoustu nového úložného prostoru díky 4 zásuvkám, kterými komoda..Regál Kenny (dub, šedá)

Regál Kenny (dub, šedá)

🌷️Vysoký regál KennyProstorný regál Kenny nabízí dodatečný úložný prostor do dětských nebo studentských pokojů. Díky své orientaci na výšku je navíc vhodný i do méně..Komoda Kenny (dub, šedá)

Komoda Kenny (dub, šedá)

🌷️Komoda KennyKomoda Kenny je skvělým řešením do dětských nebo studentských pokojů. Vaše děti tak získají úložný prostor navíc. K výrobě komody Kenny byly použity laminované..Komoda Link (dub sonoma)

Komoda Link (dub sonoma)

🌷️Komoda LinkKomoda Link je pro vás tou pravou, pokud jste příznivci světlého dekoru dub sonoma, který se svou barevností lehce zapadne do každého interiéru. Zajímavé je provedení..Regál Darma (dub grandson, černá)

Regál Darma (dub grandson, černá)

🌷️Regál DarmaRegál Darma se stane nejen praktickým pomocníkem pro uložení vašich nezbytností, ale také nápaditým kusem nábytku. Stylově danou místnost doplní a navíc se hodí i k..Komoda Darma (dub grandson, černá)

Komoda Darma (dub grandson, černá)

🌷️Komoda DarmaKomoda Darma představuje stylové řešení pro uschování vašich nezbytností. Své věci můžete ukládat do jedné otevřené police, dvou polic opatřených dvířky a..Komoda Darma (dub grandson, černá)

Komoda Darma (dub grandson, černá)

🌷️Komoda DarmaKomoda Darma je nejenom praktickým kusem nábytku, ale také stylovým doplňkem do vašeho interiéru. Sestává z pěti otevřených polic a jedné police opatřené dvířky,..Koupelnová sestava Moira (39x61x28 cm, cordoba)

Koupelnová sestava Moira (39x61x28 cm, cordoba)

🌷️Koupelnová sestava Moira Koupelnová sestava Moira značky Vitra obsahuje keramické umyvadlo, závěsnou umyvadlovou skříňku s dvířky, nástěnné zrcadlo, LED osvětlení a odpadní..Koupelnová sestava Moira (39x61x28 cm, bílá)

Koupelnová sestava Moira (39x61x28 cm, bílá)

🌷️Koupelnová sestava Moira Koupelnová sestava Moira značky Vitra obsahuje keramické umyvadlo, závěsnou umyvadlovou skříňku s dvířky, nástěnné zrcadlo, LED osvětlení a odpadní..Koupelnová sestava Moira (39x61x28 cm, šedá)

Koupelnová sestava Moira (39x61x28 cm, šedá)

🌷️Koupelnová sestava Moira Koupelnová sestava Moira značky Vitra obsahuje keramické umyvadlo, závěsnou umyvadlovou skříňku s dvířky, nástěnné zrcadlo, LED osvětlení a odpadní..Komoda Dalma (dub, šedá)

Komoda Dalma (dub, šedá)

🌷️Komoda Dalma Komoda Dalma představuje elegantní řešení pro uschování vašich nezbytností. Disponuje dvěma skříňkami celkem o čtyřech policích opatřenými dvířkami a dalšími..Rülke dům pro panenky vč. sady nábytku

Rülke dům pro panenky vč. sady nábytku

🌷Dům pro panenky s balkonem vyrobený z ekologicky certifikované březové překližky (PEFC / FSC) a je vyráběn v Krušných horách. Přírodní domeček pro panenky s růžovou střechou,..howa ® Domeček pro panenky Nelly včetně 23dílné sady nábytku se 4 panenkami a psem

howa ® Domeček pro panenky Nelly včetně 23dílné sady nábytku se 4 panenkami a psem

🌷modern Dvoupodlažní domeček pro panenky z howa je v aktuálním barevném provedení design a má spoustu s láskou navrženého nábytku a detailů. Dřevěný domeček pro panenky je..


Sady nábytku 5 (100%) 30 x hodnotené

Kategorie produktů sady nabytku obsahuje 13 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte sady nábytku? Poradíme jak vybrat Sady nábytku, z výběru eshopů.
© 2021Kontakt