Úložné a šatní skříňky


Koupelnová sestava Anya (dub artisan)

Koupelnová sestava Anya (dub artisan)

🌷️Koupelnová sestava AnyaPraktická koupelnová sestava Anya obsahuje spodní skříňku s umyvadlem, vysokou skříňku a zrcadlo. Její hlavní výhodou je bohatý úložný prostor, díky..Koupelnová sestava Sanya (světle šedá)

Koupelnová sestava Sanya (světle šedá)

🌷️Koupelnová sestava Sanya Praktická koupelnová sestava Sanya obsahuje skříňku s umyvadlem, spodní skříňku, vysokou skříňku a zrcadlo. Její hlavní výhodou je bohatý úložný..Koupelnová sestava Grenya (šedá lesk)

Koupelnová sestava Grenya (šedá lesk)

🌷️Koupelnová sestava GrenyaPraktická koupelnová sestava Grenya obsahuje spodní skříňku s umyvadlem, vysokou skříňku a skříňku se zrcadlem. Její hlavní výhodou je bohatý úložný..Koupelnová sestava Sanya (antracit)

Koupelnová sestava Sanya (antracit)

🌷️Koupelnová sestava SanyaPraktická koupelnová sestava Sanya obsahuje skříňku s umyvadlem, spodní skříňku, vysokou skříňku a zrcadlo. Její hlavní výhodou je bohatý úložný..Koupelnová sestava Anya (světle šedá)

Koupelnová sestava Anya (světle šedá)

🌷️Koupelnová sestava Anya Praktická koupelnová sestava Anya obsahuje spodní skříňku s umyvadlem, vysokou skříňku a zrcadlo. Její hlavní výhodou je bohatý úložný prostor, díky..Koupelnová sestava Sanya (dub artisan)

Koupelnová sestava Sanya (dub artisan)

🌷️Koupelnová sestava SanyaPraktická koupelnová sestava Sanya obsahuje skříňku s umyvadlem, spodní skříňku, vysokou skříňku a zrcadlo. Její hlavní výhodou je bohatý úložný..Koupelnová sestava Anya (antracit)

Koupelnová sestava Anya (antracit)

🌷️Koupelnová sestava Anya Praktická koupelnová sestava Anya obsahuje spodní skříňku s umyvadlem, vysokou skříňku a zrcadlo. Její hlavní výhodou je bohatý úložný prostor, díky..Koupelnová sestava Grenya (bílá lesk)

Koupelnová sestava Grenya (bílá lesk)

🌷️Koupelnová sestava Grenya Praktická koupelnová sestava Grenya obsahuje spodní skříňku s umyvadlem, vysokou skříňku a skříňku se zrcadlem. Její hlavní výhodou je bohatý..Kvalitní šatní skřín Master 200cm, sonomazrcadlo

Kvalitní šatní skřín Master 200cm, sonomazrcadlo

🌷️Moderní skřín Master  Dodáváme v dekoru dub sonoma / zrcadlo  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)  201x214x58cm     ..Kvalitní šatní skřín Dafoe 180, sonomazrcadlo

Kvalitní šatní skřín Dafoe 180, sonomazrcadlo

🌷️Moderní skřín Dafoe  Dodáváme v dekoru dub sonoma / zrcadlo  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)  180x216x61cm    ..Šatní skřín Alena 4D, bílá  zrcadlo

Šatní skřín Alena 4D, bílá zrcadlo

🌷️  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: bílém  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x..


Úložné a šatní skříňky 3 (60%) 33 x hodnotené

Kategorie produktů Ulozne a satni skrinky obsahuje 11 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
Úložné a šatní skříňky za super ceny
© 2022Kontakt